Shkup, 29-vjeçarja përdhunohet nga i ati i saj

Në orët e pasdites të 10 nëntorit është arrestuar 62 vjeçari nga Shkup me inicialet M.G për shkak të dyshimeve për përdhunim të vajzës së tij.

Siç njoftojnë nga policia, në të njëjtën ditë, në orët e hershme të mëngjesit, e bija e tij 29 vjeçare ka denoncuar se më 9 nëntor në orën 22:00 në shtëpi i ati ka përdhunuar atë.

Ngjarja paraprake

Masakër në familje: Burri vret në gjumë gruan dhe djalin 2 vjeçar, binjakja duke luftuar për jetë

Ngjarja e ardhëshme

Formacionet zyrtare: Holandë – Spanjë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian