Shkërmoqi portën e Serbisë, shpallet më i bukuri

“Shkërmoqi” portën e Serbisë, goli i Richarlison shpallet më i bukuri i Katar 2022!

Goli akrobatik i Richarlison kundër Serbisë në fazën e grupeve u votua si më i bukuri i Kupës së Botës në Katar.

Këtë e bëri të ditur FIFA, e cila kishte hapur një votim pak ditë më parë.

Brazili u eliminua nga goditjet e penalltisë përballë Kroacisë, por goli i Richarlison u gozhdua në këtë turne.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Aktori i njohur i reagon ashpër Çun Lajçit: Boll u zvarrite, je pagu edhe për poezitë për dëshmorët!

Story i radhës

Procedurë disiplinore kundër një ish-prokurori dhe dy prokuroreve nga PTHP PKOK

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish