Shkalla transferohet te Kastrioti!

Silvestër Shkalla është zyrtarisht një futbollist i Kastriotit. Pas shumë ditësh në stërvitje me skuadrën ka ardhur konfirmimi edhe nga klubi i Kastriotit për afrimin e qëndërmbrojtësit që në sezonin e fundit u aktivizua me Bylisin në Kategorinë Superiore.

“Silvester Shkalla është afrimi i radhës i Kastriotit.

Mbrojtësi me eksperience ka firmosur së fundmi një kontratë një vjeçare dhe prej sot është zyrtarisht pjesë e klubit”, bën me dije Kastrioti.

Pas Ermir Rezit, Kastrioti zyrtarizon kështu një tjetër goditje të rëndësishme në merkato.

Ngjarja paraprake

Kovid 19 RMV/ 8 të vdekur, 225 raste të reja.Shërohen 159 pacientë

Ngjarja e ardhëshme

“I gjithë ekuipazhi vdiq në 90 sekonda”/ Publikohet biseda sekrete mes Putin dhe Clinton

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian