Shiu krijon “liqen” tek Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Reshjet e shiut që kanë rënë mbrëmë në Prishtinë, kanë shkaktuar vërshime në rrugë të ndryshme të kryeqytetit.

Njëjtë ka ndodhur edhe tek Stacioni i Autobusëve.

Në tunelin afër stacionit, është grumbulluar një sasi shumë e madhe uji, duke shkaktuar kështu vështirësi në qarkullimin e njerëzve dhe të veturave.

Fotografia është postuar nga “Vrojtuesit e Lagjes”. 

Image
Ngjarja paraprake

Në presion të presionit    

Ngjarja e ardhëshme

Zaev: Nuk jam për karantinë të plotë, por jam për masa të cilat do të parandalonin virusin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian