Shilegov: Qyteti i Shkupit sot humbi një hero, shok dhe koleg

Qyteti i Shkupit sot humbi një hero, shok dhe koleg. Herët përfundoi jeta e zjarrfikësit të Shkupit Nuredin Mustafa i cili pa rezervë dhe duke sakrifikuar jetën e tij gjithmonë ka luftuar për të ndihmuar në shpëtimin e jetëve.

I respektuari Nuredin ishte edhe pjesë e ekipit zjarrfikës që Qyteti i Shkupit dërgoi në Durrës, Shqipëri menjëherë pas tërmetit katastrofal.

U prehtë në paqe! Ngushëllime të thella dhe të sinqerta familjes, miqve dhe bashkëpunëtorëve të tij!

 

 

Ngjarja paraprake

Vazhdon kujdesi i komunës në parkun e pishave në Sllatinë

Ngjarja e ardhëshme

PSG-ja i ka vënë ultimatum 2 javë Neymarit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian