Shi dhe erë e fortë, Durrësi nën pushtetin e ujit

Reshjet e dendura të shiut dhe era e fortë kanë shkaktuar probleme edhe në qytetin e Durrësit.

Siç shihet në pamjet e siguruara nga Ora News, pothuajse në të gjitha rrugët e qytetit ka trafik, si pasojë edhe e nivelit të lartë të ujit në to.

Kjo nuk është hera e parë që Durrësi përmbytet.

Sa herë ka reshje shiu, qyteti bregdetar shfaq probleme të tilla.

Image
Ngjarja paraprake

Dumoshi flet për ndërtimin e stadiumit nacional

Ngjarja e ardhëshme

“Lash të dashurën që e dua shumë për t’u kthyer tek familja ime!” 41-vjeçari: Mendoj se kam bërë një gabim të madh

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian