Sherr mes nxënësve në Pogradec/ Plagosen dy të miturit

Dy të mitur janë konfliktuar me njëri-tjetrin në një shkollë të Pogradecit.

Gazetarja Dhorjela Çule mëson se adoleshentët kanë pësuar dëmtime në trup dhe fytyrë.

Ngjarja ka ndodhur në shkollën e mesme të Bucimasit, kur nxënësit e një klase kanë nisur debatin për motive të dobëta.

Në sherr janë përfshirë dhe adoleshentë të tjerë, të cilëve u është marrë deklarimi, ndërkohë që çështja iu referua prokurorisë për plagosje të lehtë me dashje.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Nuk morëm bileta për sfidën ndaj Ishujve Faroe, tifo-grupi “Plisat”: Kthehemi në ditë të vështira

Story i radhës

Hoti: Presim deri në pesë trupa të personave të zhdukur t’i gjejmë përreth fshatit Prekaz

Të fundit nga