Sherr mes disa të rinjve në Elbasan, dyshohet për disa të plagosur

Disa të rinj janë përfshirë në një konflikt mbrëmjen e kësaj të diele në Elbasan.

Ngjarja është regjistruar në lagjen “Vullnetari”, ku të rinjtë kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta.

Si pasojë dyshohet se kanë mbetur të plagosur disa prej tyre.

Momentalisht nuk bëhen me dije të tjera detaje nga ngjarja, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Ngjarja paraprake

Liverpooli pëson debakël, 7:2! Klopp me dhimbje koke

Ngjarja e ardhëshme

Konfirmohet nga Fenerbahce: Një sulmues shqiptar e zëvendëson Vedat Muriqin

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian