Shënohet goli i parë në ndeshjen Aston Villa – Liverpool

Aston Villa e ka befasuar Liverpoolin duke realizuar golin e epërsisë pas vetëm katër minutave lojAston Villa e ka befasuar Liverpoolin duke realizuar golin e epërsisë pas vetëm katër minutave lojë.

Realizues i golit ishte Ollie Watkins. Tani pritet reagimi i Liverpoolit në rrjedhën e ndeshjes.

Ngjarja paraprake

​Ramosaj tregon gjendjen pas vërshimeve në Deçan

Default thumbnail
Ngjarja e ardhëshme

Qeveria vendos për masat e reja! Filipçe: Nuk do të lejohen ahengje me këngëtarë dhe DJ

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian