Shembet ura në autostradë, plagosen disa persona

Të paktën gjashtë persona mbetën të plagosur kur një urë këmbësorësh u shemb në një autostradë në veriperëndim të Uashingtonit, rreth mesditës së të mërkurës.

Shembja e urës në Kenilworth Avenue dhe Polk Street bllokoi disa automjete nën rrënoja, përfshirë edhe një kamion.

Të plagosurit u dërguan në spital/

Ndërsa incidenti shkaktoi radhë të gjata në një trafik kilometric që vazhdoi për disa orë.

Ngjarja paraprake

10 golashënuesit më të mirë të fazës së grupeve “Euro 2020”

Ngjarja e ardhëshme

Këtë asnjëherë mos ua tregoni të tjerëve për veten tuaj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian