Shefat e mbrojtjes turke dhe ruse përmes telefonit diskutojnë konfliktin Armeni-Azerbajxhan

Ministri turk i Mbrojtjes, Hulusi Akar, zhvilloi një bisedë telefonike me homologun e tij rus, Sergey Shoygu.

Akar dhe Shoygu shkëmbyen mendime mbi sulmin e Armenisë në Azerbajxhan, mbi çështjet e Idlibit, Libisë, çështjet e mbrojtjes, si dhe të sigurisë... .

Ngjarja paraprake

Gjermania kërkon që Lukashenko të vendoset në listën e sanksioneve

Ngjarja e ardhëshme

Befason 25-vjeçarja: Bëj seks të egër me vëllanë e të fejuarit, por unë dua…

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian