Shawn Mendes dhe Justin Biber sjellin këngën “Monster”

Dy artistët më të njohur të tregut ndërkombëtar, Shawn Mendes dhe Justin Bieber, janë bërë së bashku për të sjell një bashkëpunim.

Bëhet fjalë për këngën “Monster”, e cila u prit tej mase mirë nga admiruesit e muzikës së tyre, shkruan Daily Mail.

Projekti në përgjithësi fliste për dashurinë ndaj vetes, tematikë të cilën e kishte përdorur edhe më parë Bieber.

Në klip ata shihen në një hapësirë të madhe, teksa këndonin duke qëndruar larg njëri-tjetrit.

Këngëtarët ditë më parë kishin paralajmëruar lansimin e këngës, kurse e promovuan edhe në edicionin 46-të të “American Music Awards”.

Vlen të përmendet se ky është dueti i parë mes dyshes më të njohur anembanë botës. 

Ngjarja paraprake

Si ndërtohet një aleancë më e mirë transatlantike SHBA-Evropë

Ngjarja e ardhëshme

Reprezentuesi i Kosovës, i bronztë në Kampionatin Europian për të rinj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian