Shala: Tre pikë që na kthejnë entuziazmin

Kosova në ‘Fadil Vokrri’ mposhti 1:0 Moldavinë, për të siguruar qëndrimin në Ligën C, në Ligën e Kombeve.

“Fitore shumë e rëndësishme, na janë nevojitur tre pikët, kjo fitore, për t’u kthyer entuziazmi, morali, treguam karakter, fitore e rëndësishme”, ka deklaruar Shala.

“Me paraqitjen në pjesën e parë jam i kënaqur me paraqitjen, krijuam raste, në pjesën e dytë nuk krijuam shumë, i patëm dy raste të mira, me Edonin dhe Lirimin, ku kemi mundur të shënojmë”.

Ngjarja paraprake

Horoskopi i të enjtes/ Ditë e favorshme për familjen, shenjat pozitive

Ngjarja e ardhëshme

Cili nga këta fëmijë është vajzë? Përgjigjja juaj zbulon diçka të rëndësishme për veten

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian