Shala: I kërkoj falje popullit tonë, i kemi dëshpëruar

Herolind Shala duke mos mundur të fsheh dëshpërimin, i ka kërkuar falje tifozëve të Kosovës, pas humbjes nga Maqedonia.

“Gabuam në pjesën e fundit të lojës, kemi pasur shumë depërtime, por nuk kishim lojtarë në zonë, kemi pasur probleme sot, kemi pësuar dy gola të lehtë”, ka deklaruar Shala për Supersport.

“Kemi provuar të krijojmë raste, nuk ia dolëm”.

“Dua t’i kërkoj falje popullit tonë, i kemi dëshpëruar, duke mos arritur qëllimin që kemi kërkuar, na falni”.

Ngjarja paraprake

Moti me diell dhe temperatura deri 21 gradë

Ngjarja e ardhëshme

BE planifikon të blejë 500 mijë doza të ilaçit remdesivir

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian