Shala: Domaneku gjithë shpresë dhe besim në planin e PDK-së

Kandidati për deputet i PDK-së, Ferat Shala, gjatë qëndrimit në Domanek të Drenasit, tha se banorët këtij fshati janë të përcaktuar për programin e Rimëkembjes.

Më poshtë statusi i tij i plotë:

Domaneku gjithë shpresë dhe besim në planin e PDK-së për #Rimëkëmbje ekonomike dhe politike.

Domanekasit të përcaktuar që më 14 shkurt qeverisjen e ardhshme të Kosovës t’ia besojnë njerëzve të dëshmuar në luftë dhe në shtetbërje.

#Rimëkëmbje #FeratShala14

Ngjarja paraprake

Talenti i Bayernit konfirmon kalimin në Serie A

Ngjarja e ardhëshme

Ekspertët e bukurisë: Maskat e fytyrës me spermë bëjnë mrekulli për lëkurën tuaj

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian