Shabanin dëmtimet e shumta e kanë lënë jashtë fushës

Meritan Shabani mund të quhet talenti shqiptar “më i mallkuar”.

I formuar te akademia e Bayern Munih, mesfushori shihej me potencial të jashtëzakonshëm te bavarezët dhe shpeshherë është grumbulluar në ekipin e parë.

Më pas erdhi edhe transferimi i tij te Wolves në Premier League.

Megjithatë dëmtimet e shumta e kanë lënë jashtë fushës për një kohë të gjatë. Fatmirësisht, mediat në Angli raportojnë se 22-vjeçari do të rikthehet sërish në fushë në fillimin e muajt prill.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Dalin pamjet: Kështu u arrestua Elsa Lila nga policia italiane

Story i radhës

Vrasja e Klodian Rashës, dënohet me 18 vite burg ish-polici Nevaldo Hajdaraj

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish