Serie A rikthen tifozët, ja sa do jenë

Një lajm i madh vjen për tifozët e futbollit sidomos për ata të Serie A teksa agjencia Ansa e cila citon burime qeveritare bën me dije se nga 1 maji tifozët do të rikthehen në stadiume.

Bëhet me dije gjithashtu se priten reth 1000 spektatorë në shkallët e stadiumit.

Kryeministri Draghi bëri hapjen e radhës edhe në botën e sportit.

Ndërkohë, që dhe Premier League do luajë javën e fundit me tifozë.

Ngjarja paraprake

Nora Gjakova 350 pikë olimpike, nesër garojnë tre garues tjerë në Kampionatin Evropian

Ngjarja e ardhëshme

Sauna

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian