Sergio Ramos refuzon ofertën e ‘çmendur’ të PSG-së për qëndrimin të Real Madridi

Sipas AS, Reali do t’i ofrojë Ramosit kontratë njëvjeçare me mundësi rinovimi për një tjetër.

Sidoqoftë, Ramos ka kërkuar kontratë dyvjeçare të garantuar meqenëse ka qenë besnik në tërë këtë kohë.

Mirëpo, PSG-ja ka përfituar nga rasti dhe i ka ofruar kontratë trevjeçare me vlerë 20 milionë euro për sezon, që është tetë milionë euro më shumë se paga momentale që fiton në “Santiago Bernabeu”.

Por, Ramos thuhet se do e refuzojë këtë super ofertë që të mbetet të gjiganti spanjoll, me të cilët ka bërë plotë 660 paraqitje totale.

Ngjarja paraprake

Carovska dhe Shahpaska në takim online në grupin sektorial të punës për arsim, punësim dhe politikë sociale

Ngjarja e ardhëshme

“Ku është fëmija im?”:Anija fundoset në Mesdhe, gruaja kërkon foshnjën e saj me dëshpërim

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian