Selimi: Nuk u dorëzuam për asnjë moment

Trajneri i klubi të basketbollit RC Cola Drita, Gyltekin Selimi, është i lumtur që sot fituan Kupën e Ligës së Parë të Kosovës.  

“KB RC Cola Drita fitues të Kupës së Ligës së Parë të Kosovës.

Faleminderit Kryesisë së Klubit për punën e palodhshme dhe lojtarëve për lojën e treguar duke këmbëngulur drejt fitores dhe duke mos u dorëzuar as edhe një moment”, shkruan Selimi në profilin e tij në facebook.

Drita pas këtij trofeut, tërë synimin e ka që të rikthehen në elitë.

Ngjarja paraprake

Partitopopulizmi i LDK-së

Ngjarja e ardhëshme

Ndahet nga jeta Sinadinovski, rektori Ameti me telegram ngushëllimi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian