Selektori i Kosovës, jep alarmin nga Greqia

Bernard Challandes ishte së bashku me Mërgim Vojvodën në konferencën për shtyp para takimit Greqi – Kosovë.

Ai foli për ndeshjen e nesërme dhe për situatën tek “Dardanët”.

Gjithashtu, ai ftoi analistët që të gjitha kritikat t’i bëjnë duke u bazuar në situatën momentale.

“Nuk është periudhë aspak e mirë për ne. Sidomos me mungesat, e pastaj edhe rezultatet.

Nga të gjithë futbollistët e ftuar, dhjetë nga ta mungojnë. Andaj, gjithë kritikat dhe analizat që i keni, duhet t’i bëni duke u bazuar në këto fakte”, – ka thënë ndër të tjera ai.

Ngjarja paraprake

Ambasadori britanik: Nuk u arrit dakordësia për reformën zgjedhore

Ngjarja e ardhëshme

KEDS njofton për ndërprerje të rrymës për shkak të punimeve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian