Selami: Rritje e madhe e të ardhurave në buxhet!

Zv/ drejtori i DAP-it Abdulselam Selami njoton për për të ardhurat në buxhet për gjashtë mujorin e parë 2022 dhe në raport me vitin 2021 ësjtë tegjistruar rritje e madhe e të ardhurave në buxhet.
Të ardhurat stabile -shkruan Selami.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Qerimi mbajti kamp me hendbollistet e reja në Ferizaj

Story i radhës

Rastet e helmimit në Kaçanik, drejtori i Shëndetësisë: Janë mbi 300 pacientë, gjendja e tyre është stabile

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish