Selami: Jemi të obliguar ta respektojmë ligjin, laptopët mbesin te regjistruesit dhe instruktorët rajonal (Video)

Zëvendësdrejtori i Entit Shtetëror për Statistikë, për TV21, thotë se vendimi për kthimin e laptopëve nga ana e drejtorit ka qenë i shpejtuar. Ai theksoi se janë të obliguar që ta respektojnë ligjin dhe laptopët mbesin te regjistruesit dhe instruktorët rajonal.

Ngjarja paraprake

Serbia proteston për Kosovën, e pse kjo në Spanjë!

Ngjarja e ardhëshme

“AS” publikon edhe një tjetër lajm skandal para ndeshjes me Kosovën

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian