Selami: Fshatrave të Karadakut po ju rikthehen bukuritë

Zv. Drejtori në Agjencionin për përkrahje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural Abduselam Selami vazhdon me projektet që kanë të bëjnë me zhvillimin e vendeve rurale. Ai përmes një postimi në rrjetin social facebook prezanton bukuritë e fshatrave të Karadakut falë angazhimit të tij.

“Fshatrave të Karadakut po ju rikthehen bukuritë💚

Bëhet fjalë për rrugë që asnjëher më parë nuk kishte ekzistuar dhe që ishte kërkesë e banorëve të Llojanit për të lidhur me kufirin dhe fshatin Tabanoc.

Edhe një projekt i Agjencisë për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillimi rural dhe Komunës së Likovës është gati se në përfundim.

Projekt me vlerë mbi 11 milion denar.
Zhvillojmë vendet rurale !

#QeveriaeRMV
#Agjenciapërmbështetjefinansiarenëbujqësidhezhvillimrural
#KomunaeLikovës”, ka shkruar Selami në facebook.

Ngjarja paraprake

Takimet pa rezultate konkrete të dy shteteve shqiptare?!

Ngjarja e ardhëshme

E bija Ivanka nxjerr foton: Ja si duket Donald Trump pas infektimit me Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian