“Seksi oral është e vetmja gjë që më bën të kulmojë”/ Gruaja rrëfen përvojën e pakëndshme me burrin e saj

Javën e kaluar ne bëmë seks dhe im shoq ia doli, pastaj u shtri në shpinë duke parë tavanin

E dashur psikologe: Seksi oral është e vetmja gjë që më bën të arrij orgazëm, por burri im duket se nuk e kupton.

Unë gjithmonë bëj gjëra për të për t’u siguruar që ai të jetë i kënaqur dhe të kënaqet me mua të paktën dy herë në javë.

Ai është 32 dhe unë 30. Ndjej se seksi normal është në rregull, por nuk më kënaq vërtet.

Unë kam folur me të për atë se sa shumë e dua oralin dhe ai bën ndonjëherë, por është përpjekje e vogël.

Javën e kaluar ne bëmë seks dhe im shoq ia doli, pastaj u shtri në shpinë duke parë tavanin.

U ndjeva sikur isha përdorur. Atij nuk i interesonte aspak kënaqësia ime.

Nëse e refuzoj fare seksin, a mendoni se ai do ta marrë mesazhin?

Përgjigjja e psikologes: Ai mund ta bëjë, por pse të mos flisni me të? Ju jeni i martuar, kështu që duhet të jeni në gjendje të diskutoni gjithçka – përfshirë edhe seksin.

Shpjegoni se goja është e vetmja gjë që ju bën të ndiheni mirë dhe kërkoni që ai të përfshijë më shumë prej saj në të bërit dashuri.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Berisha akuza Ballës, kreu i Grupit të PS: Denonco Lulin nëse ke prova

Story i radhës

Jep dorëheqje Rrahman!

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish