Seks në treshe apo një udhëtim falas, përgjigje e çuditshme e ish sportistes

Ish lojtarja e golfit, Paige Spiranac (27 vjeç) iu përgjigj shumë pyetjeve të këndshme dhe të pakëndshme të fansave të saj.

Ajo iu përgjigj një numri pyetjesh dhe interesim të madh zgjoi pyetja provokuese:  “a do të zgjidhte ajo një udhëtim falas golfi apo seks treshe me kë të dojë’.

“Burrat mendojnë për seksin gjatë gjithë kohës, është fantazia e tyre e parë. Por kur e krahason atë me gjëra të tjera, duket ndryshe.

Për shembull, a preferoni më mirë një seks treshe që zgjat pesë minuta ose një udhëtim treditor me miqtë ku mund të bëni çfarë të doni? Unë do të zgjidhja këtë të fundit”, tha ish sportistja.

Paige ka pothuajse tre milion ndjekës në Instagram.

“Më falni, fansa, por 2021 nuk është viti kur do të më shihni në OnlyFans”, përfundoi ajo dhe ende e la derën hapur për faqen OnlyFans për një nga vitet e ardhshme.

Ngjarja paraprake

Kallëzim penal për dy persona nga Strumica të cilët organizuan festë për ditëlindje

Ngjarja e ardhëshme

Zelensky falënderon presidentin Erdoğan për ndihmën në lirimin e 4 detarëve ukrainas të ndaluar në Libi

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian