Sekreti doli në shesh! Jo vetëm Atdheun, Sara ka puthur një djalë tjetër në prapaskenë

Përveç incidentin me mesazhin kërcënues ndaj Atdheut, në studion e Përputhen është zbuluar dhe një ngjarje e ndodhur në prapaskenë.

Sara dhe Riniani janë puthur, por të dy ata thonë se kjo ka qenë aksidentale.

Sara: Ishte shkarazi, pa dashje!

Image

Riniani: Unë nuk jam puthur me Sarën. Unë u ndërrova dhe dola dhe kur po përshëndeteshim,fraksion sekondi më puthi kështu baby kiss, dhe i thash avash moj vajzë.

Atdheu: Rinian gabimi ka qenë te ti!

Image

Riniani: O Jasmina fol moj ti se ishe aty, se po na bëjnë sikur çfarë ka ndodhur.

Ngjarja paraprake

Një tërmet me magnitudë 8.1 godet ishujt Kermadec në bregdetin e Zelandës së Re

Ngjarja e ardhëshme

Padi penale për dy persona që e vodhën 72-vjeçaren në Kërçovë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian