Sekretet e një mashkulli të parrezistueshëm

Si te bëheni një mashkull i parrezistueshëm? Ne bazë të 12.000 komenteve ja cilat janë tiparet e mashkullit ideal për një femër.

Qëndrimi dhe ecja. Ecni sikur keni veshur një mantel, duke pasur besim në vetvete. Kujdes, kjo nuk do të thotë të tregoheni arrogantë dhe të mbani edhe duart në xhep. Do i humbnit pikë vetes.

Shikimi. Shikojeni në sy personin me të cilin flisni, por mos e tejkaloni limitin duke e bezdisur atë.

Sjellja. Tregohuni të kujdesshëm, interesant dhe komik. Mos bëni shume pyetje dhe mos insistoni më tepër sesa duhet. Nga ana tjetër nuk duhet të qaheni për asgjë, tregohuni pozitiv dhe flisni për gjërat që iu pasionojnë më tepër në jetë.

Higjiena. Askush nuk tërhiqet nga një aromë e keqe, por nuk duhet as te hidhni parfum apo deodorant mbi një trup gjithë djersë.

Këmisha. Pjesa më e madhe e femrave mendojnë se nuk ka gjë me seksi sesa një mashkull me këmishë. Më e mira do ishte të përthyenit paksa mëngët për të treguar muskujt.

Ngjarja paraprake

45 minutat e para ndaj Kosovës, ja çfarë ka bërë Ibrahimoviç

Ngjarja e ardhëshme

​Historia më e re e spiunazhit rus në Bullgari

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian