Schalke 04 lëviz në afatin kalimtar

Schalke 04 lëviz në afatin kalimtar.

“Mbretërorët” të cilët u rikthyen në Bundesliga kanë nisur punën për të përforcuar skuadrën dhe gjermanët kanë arritur marrëveshjen me Christopher Jullien.

Qendërmbrojtësi pritet që të kryej vizitat mjekësore, pasi Scalke 04 ka gjetur akordin me skocezët e Celtic.

Mbrojtësi francez është pjesë e Celtic nga viti 2019, ndërsa rikthehet në Gjermani pas venturës me Freiburg në sezonet 2013-2016 dhe më parë ka luajtur edhe për Toulouse.

Lojtari bashkohet me klubin gjerman në formë huazimi, me të drejtë blerjeje në fund të sezonit.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Si t’i mbroni fëmijët nga dielli gjatë verës?

Story i radhës

ФАНТАСТИЧНИ 19 МИЛИОНИ КАЈ ИГРАЧИТЕ СО СУПЕР, МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТ НА ВИДЕОЛОТАРИЈA

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish