Saranda Imeri e BDI-së: Talat Xhaferi më ka quajtur rrugaçe

Sekretarja për barazi Gjinore në BDI, Saranda Imeri ka reaguar ashpër ndaj një deklarate të kryetarit të Parlamentit të RMV-së, Talat Xhaferi, shkruan gazeta LAJM.

Zonja Imeri, gjatë një tubimi në Çair, para shumë grave të panishme, tha se Talat Xhaferi e quajtur rrugaçe, me çka ka ofenduar jo vetëm atë si grua, por edhe nënën e dy vajzave dhe vajzën e një politikani që ka sakrifikuar shumë për çështjen kombëtare.

Story i mëparshëm

Trajneri argjentinas ndërron mendje

Story i radhës

Plagosja me thikë në Shkodër, kapet autori

Të fundit nga