Sarah ngacmon PM-in për Malumën, ky është reagimi epik i tij

Sarah dhe Pm janë një nga çiftet më të dashura të showbizit.

Dyshja po vazhdojnë lidhjen e tyre të cilën e filluan në shtëpinë e famshme të Big Brother Vip.

Ata po marrin mjaft vëmendje me lëvizjet e tyre në rrjetet sociale të cilat më pas kthehen në lajme.

Kujtojmë se dje këngëtari me famë botërore Maluma ka mbajtur koncert madhështor në Tiranë, e në koncertin e tij ishin edhe Sarah e PM.

Ndërkohë sot Sarah dhe PM kanë dalë në Tiranë derisa Sarah ngacmon Pm-in për Malumën.

“M’fal nuk është edhe sot Maluma”, pyet Sarah duke qeshur.

“Sot jam unë në vend të Malumës” ishte përgjigjja e PM.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Lufta në Ukrainë/Ja sa raketa kanë lëshuar rusët që nga fillimi i pushtimit

Story i radhës

Chelsea bëhet pishman

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish