Sara tregon se si duket barku i saj disa muaj pas lindjes së Poemës

17:46 | 18 Prill 2021

Foto: Instagram

Sara ka nisur punën për të hequr kilogramët e tepërt.

Përmes një bisede virtuale me ndjekësit disa kohë më parë, Sara tregoi se gjatë shtatzënisë kishte shtuar 23-24 kilogramë, shkruan lajmi.net.

Siç duket ajo ka vendosur t`i humbasë kilogramët e fituar dhe menjëherë ka nisur nga puna për t’u rikthyer sërish në gjendjen fillestare.

Sara ka publikuar sot në Instagram pamje ku tregoi gjendjen momentale të barkut pasi ia kërkoi një ndjekëse./Lajmi.net/

Ngjarja paraprake

Shkëmbi: Tre pikë shumë të rëndësishëm

Ngjarja e ardhëshme

​Telashe për UEFA-në, disa klube të mëdha evropiane po planifikojnë të krijonë një garë të re

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian