Sara publikon imazhin e ëmbël pranë vajzës

E dashura e reperit Ledri Vula vazhdon ta shijojë jetën me epitetin nënë.

Bukuroshja po qëndron vazhdimisht pranë vajzës së vogël, PoemBlu.

Kohë pas kohe eksperiencën e saj si nënë për herë të parë po e ndanë edhe me fansat në rrjete sociale.

Së fundi, në Instagram ka publikuar fotografinë me vajzën e cila shihet duke i fjetur në krahë. Imazhi arriti të shpërndahet në rrjete sociale nga fansat e Ledrit dhe Sarës.

Ndryshe, çifti po shihen të lumtur me jetën e tyre të re ku iu është shtuar një anëtar i ri në familjen e tyre.

Image
Ngjarja paraprake

Rama prezanton shtëpitë e reja të ndërtuara për familjet e prekura nga tërmeti në Shqipëri

Ngjarja e ardhëshme

58 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 8 në gjendje më të rëndë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian