Sapo u arrit suksesi i radhës, hiti “Përjetësi” kap milionin e radhës

Fifi dhe Ermali vazhdojnë të rrugëtojnë suksesshëm me hitin e tyre “Përjetësi”. Kënga e cila është shëndrruar në një hit të ditëve të fundit sapo ka arritur shifrën e 6 milionë klikimeve.

Këtë sukses, Ermali po e ndjek nga Zvicra, atje ku ka pasur koncerte dhe mbrëmje muzikore.

Ermali nuk do të ndalet me kaq, ngase ka njoftuar se është duke punuar në një projekt të ri dhe ky mund të jetë një lajm i mirë për fansat e tij.

Ngjarja paraprake

Haziri pikëllohet pas vdekjes poetit të madh, gazetarit dhe ish-deputetit, Ramadan Musliu

Ngjarja e ardhëshme

VMRO-ja nuk mbështet Ligjin për Mbrojtje nga Sëmundjet Infektive

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian