Salma Hayek zbulon sekretin e trupit të saj mbresëlënës

Salma Hayek zbulon sekretin e trupit të saj mbresëlënës. Ylli i Hollivudit është 57 vjeç, por trupi i saj ngjan me atë të një gruaje shumë më të re.

Siç ka përmendur edhe në një intervistë për “Entertainment Tonight”, sekreti që qëndron pas imazhit të saj është ushtrimi intensiv, por edhe meditimi.

“Unë me të vërtetë besoj se jo vetë ushtrimi siç mendojnë njerëzit, por edhe meditimi”, tha ylli.

“Duhet të gjesh rrugën tënde. Për mua, ushtrimet e forta janë më të vështira. Është vërtet e vështirë, sepse duhet të kesh disiplinë për ta bërë këtë. Por meditimi është si një shëtitje në park. Kjo është forma ime”, shtoi ajo më pas.

Madje ajo ka shpjeguar se meditimi e bën të ndihet shumë më mirë me veten edhe pse tashmë është bërë përditshmëria e saj.

Story i mëparshëm

Reeker: Normalizimi i marrëdhënieve Kosovë-Serbi do t’i ofrojë Ballkanit më shumë siguri dhe zhvillim

Story i radhës

BE e mohon: Propozimi i Kosovës nuk ishte i vetmi në tryezë

Të fundit nga