Salianji poston videon ku Rama e kritikonte dhe çfarë thotë tani për mandatin e tretë

Edi Rama është në fund! Me të gjitha simptomat që edhe vetë ka përqeshur!

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Korçë, Ervin Salianji ka postuar një video të kryeministrit Edi Rama, mbi deklaratat që ai bënte dikur dhe tani.

Rama thotë se kërkon një mandat të tretë jo për vete por për emrin e tij, ndërsa dikur kundërshtonte Fatos Nano, i cili thoshte se “jam Fatos Nano dhe pas më vjen historia”.

“Edi Rama është në fund! Me të gjitha simptomat që edhe vetë ka përqeshur!”- shkruan Salianji ndërsa poston videon.

Ngjarja paraprake

Navalny konfirmon problemet shëndetësore

Ngjarja e ardhëshme

Për dy javë, 11 shkolla në Prishtinë kalojnë në skenarin 'A' dhe 'B'

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian