Safete Mustafa e veshur kaq elegante na uron një javë të mbarë

Këngëtarja e mirënjohur e muzikës popullore Safete Mustafa sot ka përcjellë me mëngjes energji positive tek publiku.

Veshur elegante si gjithnjë, ajo solli një foto të bukur meqë rast ndjekësve, e fansave iu uroi një javë të bukur.

“Pershendejte, ju urojme nje jave te mbare!”, ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe Safetja është nënë e dy vajzave Donikes dhe Elsës, kjo e fundit e inkuadruar në botën e muzikës e cila po ashtu ka edhe këngë të lansuara.

Ngjarja paraprake

Të gjitha operacionet e Facebook mbështeten në energji të pastër

Ngjarja e ardhëshme

Nespulla – Shija Autentike e Oborreve dhe Kopshteve

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian