Sadriu largohet nga Llapi, pritet t’i bashkohet Ferizajt

Futbollisti Edon sadriu largohet nga skuadra e Llapit të Podujevës.

Futbollisti konfirmon largimini nga fituesi i Kupës së Kosovës.

“Nuk jam më pjesë e klubit futbollistik Llapi. 

Tre trofe në Podujevë, 2 Kupa të Kosovës dhe 1 Superkupë, shpresoj të jenë të mjaftueshme për këto 2 vite sa kalova këtu.

Falënderoj kryesinë e klubit për korrektësinë ndaj meje, stafin për mbështetjen, bashkëlojtarët për momentet që i kaluam së bashku dhe tifozerine ‘Legjendat’ për përkrahjen e dhënë”, njofton Sadriu.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Pse na ndodh të ecim somnambul në gjumë, ja shkaqet…

Story i radhës

Cuadrado shuan heshtjen

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish