Sabri Fejzullahu sjell këngën e re “Për dashurinë”

Këngëtari i mirënjohur i muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu, ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Për dashurinë” mban titullin kënga dhe në bazë të kësaj kjo këngë i dedikohet vetëm dashurisë.

Projekti është kompletuar mjaft mirë edhe nga ana vizuale, ndërsa këngëtari vjen me paraqitje të mahnitshme.

Tekstin dhe muzikën e ka realizuar kompozitori Pirro Çako, kurse për orkestrimin është përkujdesur Virusi.

Producent ekzekutiv i kësaj kënge është moderatori dhe ish-aktori, Shpëtim Desku.

Projektin tashmë mund ta gjeni të disponueshëm në platformën e njohur YouTube.

Pavarësisht viteve, Sabriu po qëndron shumë aktiv me prurje të reja muzikore dhe shumë i admiruar nga publiku. 

Ngjarja paraprake

​Një burrë është më i shëndetshëm në një martesë në të cilën gruaja e tij ankohet

Ngjarja e ardhëshme

Programi ndihmon të papunët të mësojnë aftësi për kujdesin shëndetësor

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian