Sabiani publikon këngën dedikuar Ilirit

Këngëtari i njohur, Sabiani, ditën e sotme ka publikuar projektin e ri muzikor. “Për ju” mban titullin kënga, të cilën e ka sjell në bashkëpunim me Helios

Videoklipi është realizura me momentet më të bukura që Sabiani ka kaluar në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’.

Në YouTube, ai ka shkruar: “Hyra në Big Brother për të testuar veten dhe pse jo që njerëzit të njihnin Sabianin e vërtetë. Çmimi është dashuria që dhuroni pa kushte.

Malli për fëmijët e mi dhe gjetja e një vëllai gjatë këtij rrugëtimi”.

Kjo është kënga e dytë e konkurrentit që e lancoi pas daljes nga ‘Big Brother’, pas “Tradhtare” që u pëlqye shumë nga publiku.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Kokaina e falsifikuar vret 12 persona

Story i radhës

Suspendohen disa lojtarë

Të fundit nga