Sa shumë e zbulon gjoksin Marina

Marina Vjollca njihet si ndër femrat më të bukura të ekranit televiziv shqiptar.

Ajo në rrjete sociale ndan imazhe nga më të ndryshmet, që nga jeta dhe karriera profesionale, postime të cilat pëlqehen dhe komentohen pozitivisht mjaft shumë.

Së fundmi Marina erdhi me imazhe ku dukej mjaft tërheqëse teksa pozonte me dekoltenë e hapur.

Prezantuesja e njohur publikoi një imazh ku shihej e veshur me ngjyrë vjollce teksa flokët i kishte lëshuar poshtë shpatullave.

Ngjarja paraprake

Shkupjanët mobilizojnë forcat kundër Akademia Pandevit

Ngjarja e ardhëshme

Presidenti Biden, thirrje Senatit të miratojjë paketën e re të ndihmës financiare për Covid-19

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian