Sa persona votuan sot? KSHZ jep të dhënat

Nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor informojnë se sot kanë votuar 10.653 persona prej të cilëve: 1229 persona nga burgjet, 5.477 të sëmurë dhe të pafuqishëm, 304 persona pozitiv me kovid-19 dhe në vetizolim.Sipas tyre dita e sotme ka kaluar pa probleme.Advertisements

Ngjarja paraprake

Jetojnë nën një kulm, por votojnë për komuna të ndryshme!(VIDEO)

Ngjarja e ardhëshme

KHF Çair mposhtin hendbollistet e Prishtinës

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian