Sa ndryshe Morena me stilin e ri, tregon të pasmet

Morena Taraku ka ndryshuar stil

Bukuroshja dhe këngëtarja kosovare, e cila karrierën po e vazhdon në Turqi ka vazhduar që të tregojë asetet e saj.

Image

Këtë ajo e ka bërë edhe sonte ku është shfaqur shumë më ndryshe me stilin e saj.

Image

Por, derisa në një foto ajo shfaq fytyrën, bukuroshja paraqitet në foton e dytë tepër e nxehtë pasi që vëmendja mbetet tek të pasmet e saj e jo të fytyra. 

Ngjarja paraprake

Müller rrëfen eksperiencën me Guardiolën: Na shkelmonte në by**ë çdo seancë stërvitore…

Ngjarja e ardhëshme

Patozi-Gjekmarkajt: “Në 2017-ën i qaheshe Edi Ramës për Lulzim Bashën pse nuk të vuri në listë”

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian