Sa kushton çmimi i grimit te Sellma? E tregon vet grimerja

Sellma Kasumoviqi, grimerja e njohur ka qenë shumë aktive këto kohë me postime në rrjete sociale.

Ajo në “Instagram” së fundmi ka vendosur të iu përgjigjet pyetjeve fansave lidhur me jetën personale dhe atë profesionale.

Një prej pyetjeve ka qenë epike dhe lidhet me çmimet, se a duhet shitur shtëpinë për t’u lyer tek Sellma?

Grimerja është përgjigjur se nuk është ashtu.

“Jo bre zemër, me qenë ashtu unë e kisha pasë në pronësi gjysmën e shtëpive të Kosovës dhe gjetiu. Grimi i nuses kushton sepse është shërbim estetik, por jo ma shumë se një rezervar nafte me çmim të moçëm kuptohet” shkroi ajo.

Image

Storie në Instagram

 

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

9 të vdekur nga sulmi i ndertesës në Mykolaiv, shumica e njerëzve shpëtuan mrekullisht

Story i radhës

Raul me lëvdata për Xavin

Të fundit nga