S4MM publikon projektin e ri “Tradhtare”

Këngën më të re nga reperi tashmë mund ta dëgjoni në platforma sociale.

“Tradhtare”, mban titullin projekti i ri i lansuar ga ai.

Këngën e re S4MM e ka publikuar me videoklip me ngjyra bardh dhe zi.

Rikujtojmë se ditë më parë u aludua se kjo këngë i është kushtuar ish gruas së tij pasi u spekulua se janë ndarë.

Megjithatë, reperi nuk ka dhënë ndonjë deklaratë lidhur me këtë.
 

Ngjarja paraprake

Vevçani organizon karnavalet, policia ndërhyn për të shpërndarë turmën dhe arreston disa persona

Ngjarja e ardhëshme

​Lojtari i Fiorentinës tregon çfarë i bëri Lukaku para se të realizonte golin e fitores

të fundit nga