Ryva Kajtazi shkëlqen e veshur me fustan të zi

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Dhe, Ryva Kajtazi ka mahnitur me postimin e saj të fundit.

E veshur me një fustan glamuroz me ngjyrë të zezë, artistja shqiptare dukej për mrekulli.

Flokët e saj bionde i ka shndërruar në volum me stil të shumë viteve më parë derisa e ka përfunduar dukjen me makiazh dhe një palë take.

Kohëve të fundit, Kajtazi është përfolur për operacione plastike, por ajo vet e ka mohuar një gjë të tillë.

WWW.GAZETA.MK

Ngjarja paraprake

80 të vdekur dhe qindra të zhdukur në Afganistani pas përmbytjeve

Ngjarja e ardhëshme

“Krimi ka në dorë tenderat në Fier”/ Subashi reagon për herë të parë pas ‘bombës’ së Koçit

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian