Ryva Kajazi pozon me veshje tradicionale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Ajo po publikon më shpesh foto, si me familjarët ashtu edhe e vetme.

Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Ryva ka arritur ti ruajë format trupore dhe vazhdon të duket po aq atraktive sa në fillimet e saj të karrierës.

Ajo së fundmi ka vendosur ta realizoj një foto me veshje tradicionale dhe komentet pranë postimit ishin shumë pozitive.

Ngjarja paraprake

Pajaziti firmos kontratë profesionale me klubin e njohur anglez

Ngjarja e ardhëshme

Policia paralajmëron qytetarët për mesazhet mashtruese

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian