Ruskovska paralajmëron për sonte hetim të madh! (VIDEO)

Shefja e Prokuroria Publike Themelore për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, Villma Ruskovka sot ekskluzivisht për TV21 ka paralajmëruar hetim të madh.

Në emisionin “10 Minuta” në TV21 ajo potencoi se më vonë, gjatë mbrëmjes do të ketë kumtesë nga ana e PPTh NKOK për të cilën konsideron se publiku do të jetë i interesuar.

“Sot, më vonë do të ketë njoftim dhe mendoj se publiku do të jetë i interesuar.
A mund të zbulojmë diçka?
Jo tani pasi mund të na pengojë”, tha Ruskovska.

YouTube video

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Përplasja e autobusit në Zimbabve, së paku 35 të vdekur

Story i radhës

Kush alarmoi për rastin e Muhamed Zekirit? Zbulon Villma Ruskovska

Të fundit nga