Ruskovka nuk beson se Mijallkov ka qenë i sëmurë

Prokurorja Villma Ruskovska para pak çastesh deklaroi se nuk beson ish-shefi i DSK-së Sasho Mijallkov ka qenë i sëmurë dhe se mëngjesin e sotëm e ka kuptuar se i gjithë shteti po e kërkon.

Ruskovska më tej shtoi se nuk është parë me Mijallkovin dhe nuk ka mundur të vlerësojë nëse Mijallkovi ka qenë i sëmurë apo ajo.

Ngjarja paraprake

Sony lançon gjeneratën e dytë të pajisjes së realitetit virtual PlayStation VR

Ngjarja e ardhëshme

Policia po e kërkon mjekun nga Malisheva për ngacmimin e 16-vjeçares, por çka kishte deklaruar e mitura para dy viteve

të fundit nga