Rugani huazohet te Cagliari

Mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani është huazuar te Cagliari.

Shkaku i minutazhës së ulët, Rugani ka shkëputur huazimin me Rennes duke kaluar te Cagliari për të luajtur më shumë.

Kalimin e Ruganit te Cagliari e ka konfirmuar kampioni i Italisë përmes një komunikate.

“Daniele Rugani do mbajë fanellën e Cagliarit. Mbrojtësi i është bashkuar skuadrës, ku do luajë deri me 30 qershor”, shkruhej në komunikatë.

Ngjarja paraprake

Metodat natyrale dhe mjaft efektive për të hequr depozitat e kolesterolit rreth syve

Ngjarja e ardhëshme

Këto janë 10 qytetet më të shtrenjta në botë

të fundit nga

AlbanianEnglishMacedonian