Rrëzohet Ronela Hajati në mes të koncertit

Ronela Hajati është një nga këngëtaret shqiptare që elektrizon skenën dhe jo vetëm. Ajo gjithmonë ka dalluar për energjinë e saj.

Por një ngjarje  jo e bukur i ka ndodhur së fundmi në një koncert në Tiranë. Gjatë performancës këngëtarja është rrëzuar në skenë, ndonëse ajo e ka kaluar me sportivitet këtë situatë.

Por, sigurisht ky moment nuk u ka shpëtuar ndjekësve që e kanë publikuar menjëherë në rrjetin social TikTok.

Kujtojmë se Ronela Hajati do të përfaqësojë këtë vit Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret”.

GAZETA.MK

Story i mëparshëm

Greqi/ Shpërthim i fuqishëm në fabrikën e lëndëve plasëse në Itea

Story i radhës

​17 vjet nga ndarja e Komandant Plakut

Të fundit nga

AlbanianMacedonianEnglish